O nas

Pasja

Gdyby zapytać, kim jesteśmy, znalezienie jednoznacznej odpowiedzi nie byłoby łatwe. Bo jak byście nazwali grupę entuzjastycznych, zaangażowanych, profesjonalnych osób, którzy łącząc pasję do morza z pracą zawodową, tworzą jednocześnie zgrany, aktywny i zawsze uśmiechnięty zespół? No właśnie.. Marine Works!

Profesjonalizm

Innowacja, czyli wychodzenie poza schematyczne myślenie.
Inżynieria, czyli zespół inżynierów i doświadczonych specjalistów.
Integracja, czyli to co robimy i to co najbardziej nas wyróżnia.
Nasze portfolio to wyselekcjonowane marki wyposażenia jachtowego najwyższej jakości oraz usługi integrowania podzespołów w kompletne systemy.

Zespół

Maciej Makuła

OEM Manager Marine

e-mail: maciej.makula@marineworks.eu
mobile : +48 506368621
switchboard: +48 58 324 49 30

Krzysztof Pelzer

Brand Manager

e-mail: krzysztof.pelzer@marineworks.eu
mobile : +48 511 490 796
switchboard: +48 58 324 49 30

Tomasz Oleś

Application Engineer

E-mail: tomasz.oles@marineworks.eu
Mobile: +48 511 449 506
Switchboard: +48 58 324 49 30

Filip Dafereras

Brand Manager

E-mail: filip.dafereras@marineworks.eu
Mobile: +48511449504
Switchboard: +48 58 324 49 30

Jakub Mińko

Sales Engineer

E-mail: jakub.minko@marineworks.eu
Mobile: +48 511 419 683
Switchboard: +48 58 324 49 30

Wojciech Ziółkowski

Sales Specialist

E-mail: wojciech.ziolkowski@marineworks.eu
Mobile :+48 519 077 301
Switchboard: +48 58 324 49 30

Anastazja Latysh

Marketing Specialist

E-mail: anastazja.latysh@marineworks.eu
Mobile: +48 511 449 068
Switchboard: +48 58 324 49 30

Sebastian Węgrzecki

Service Manager

e-mail: sebastian.wegrzecki@marineworks.eu
mobile : +48 511 449 401
switchboard: +48 58 324 49 30

Piotr Goldberg

Service Engineer

e-mail: piotr.goldberg@marineworks.eu
mobile: +48 511 490 810
switchboard: +48 58 324 49 30

Patryk Przybysławski

Service Engineer

e-mail: patryk.przybyslawski@marineworks.eu
mobile : +48 501 650 097
switchboard: +48 58 324 49 30

Łukasz Lisiecki

Service Engineer

e-mail: lukasz.lisiecki@marineworks.eu
mobile +48 511 449 385
switchboard: +48 58 324 49 30

Łukasz Muchla

Logistics Manager

e-mail: lukasz.muchla@marineworks.eu
mobile: +48506368628
switchboard: +48 58 324 49 30

Bartosz Król

Logistics Specialist

e-mail: bartosz.krol@marineworks.eu
mobile: +48 506 034 857
switchboard: +48 58 324 49 30

Iwona Sankowska

Logistic Assistant

e-mail: iwona.sankowska@marineworks.eu
mobile : +48 511490831
switchboard: +48 58 324 49 30

Dorota Suchomska

Financial Director

e-mail: dorota.suchomska@marineworks.eu
mobile +48 519 077 300
switchboard: +48 58 324 49 30

Maria Leniec

Accounts Supervisor

e-mail : maria.leniec@marineworks.eu
mobile: 511 448 998
switchboard :+48 58 324 49 30

Natalia Walus

Administrative Assistant

e-mail: natalia.walus@marineworks.eu
mobile : +48 511449569
switchboard: +48 58 324 49 30

Łukasz Szyca

Sales Director

E-mail: lukasz.szyca@marineworks.eu
mobile : +48 519 052 344
Switchboard: +48 58 324 49 30